Ivo Strejček - Zpět na domovskou stránku
 

 

Předvolební kampaň: 13. května, Brno
13. května 2009

 

Ve středu 13. května 2009 navštívil poslanec Evropského parlamentu Ivo Strejček jihomoravskou metropoli. Během dne se setkal s celou řadou občanů, kterým zodpověděl otázky týkající se fungování Evropského parlamentu, možností obhajoby českých národních zájmů v EU a další.

V 10 hodin začala návštěva městské části Královo Pole. Na Palackého třídě pana poslance čekal starosta městské části Brno-Královo Pole Ivan Kopečný. Společně představili občanům městské části program pana poslance a zodpovídali dotazy kolemjdoucích.

Návštěva městské části Brno-Královo Pole

V pravé poledne byl pan poslanec k dispozici občanům v samém srdci města Brna, na ulici Česká. Celých 90 minut se pan poslanec věnoval otázkám občanů. Odpovídal různé otázky týkající se EU, Lisabonské smlouvy, ale také otázky na domácí politickou situaci. Po krátké přestávce se pan poslanec Ivo Strejček dalších 60 minut věnoval občanům na Malinovského náměstí.

Setkání s občany v centru města Brna na ulici Česká

Setkání s občany v centru města Brna před Národním divadlem na Malinovského náměstí

O půl čtvrté začala návštěva městské části Brno-Bystrc. Dotazy zdejších občanů se týkaly především souvislostí domácí politické situace a českého předsednictví.

Návštěva městské části Brno-Bystrc

Na 17. hodinu se pan poslanec přesunul do městské části Brno-Kohoutovice, kde společně se starostou Jiřím Zorníkem vysvětlovali občanům program, se kterým ODS i pan poslanec jdou do červnových voleb.

Návštěva městské části Brno-Kohoutovice

Závěrem brněnského dne čekal pana poslance rozhovor pro rádio Čas.