Ivo Strejček - Zpět na domovskou stránku
 

 

Předvolební kampaň: 19. května, Jihlavsko
19. května 2009

 

V rámci dalšího kampaňového jsme zavítali do Polné, Dolní Cerekve, Batelova, Třeště a Telče. Byl to den, který jsme intenzivně věnovali celý Jihlavsku.

Ráno hodně pršelo, báli jsme se, že tohle počasí potrvá celý den. Někdy kolem poledne se oblačnost protrhala a odpoledně a večer už bylo na Vysočině krásné a teplé počasí.

Celé kolečko bylo zahájeno v 10:00 kontaktní kampaní na náměstí v Polné. Zde jsme se (kromě mnoha občanů) také setkali s panem starostou Jindřichem Skočdopole a místostarostou Ing. Jaroslavem Sobotkou.

Setkání s občany v Polné

Následovala krátká zastávka v Dolní Cerekvi a Batelově, kde pokračovalo osobní setkávání s občany. Zastávka v Batelově byla zajímavá: po celou dobu na nás vyzvídal nejrůznější informace člověk, o kterém bych si myslel, že je voličem KSČM. Nakonec nám (k mému překvapení) sdělil, že vždy volil ODS.

Setkání s občany v Batelově

Další zastávka spojená s mítinkem proběhla v Třešti. S kampaní pomohl pan Karel Kříž. Setkali jsme se s mnoha občany Třeště. Předvolební mítink se tady doopravdy povedl!

Kontaktní kampaň v Třešti

Kontaktní kampaň v Třešti

Závěrečnou zastávkou dnešního dne byla historická Telč. Zde se podařilo oslovit nejen občany České republiky, ale došlo i na zajímavé rozhovory s turisty z americké Kalifornie, z Rakouska a Itálie. Telč byla plná cizinců.

V Telči na náměstí s občany

Debata s návštěvnicí z daleké americké Kalifornie

V průběhu akce vystoupil na moji podporu i bývalý hejtman kraje Vysočina Miloš Vystrčil.

Společně s bývalým hejtmanem Milošem Vystrčilem

Momentka z telčského zastavení

V průběhu dne mě doprovázeli členové mého předvolebního týmu – Jan Tesař, Stanislav Cejpek a Petr Kabelka, za podpory manažera jihlavské ODS Ericha Janderky.