Ivo Strejček - Zpět na domovskou stránku
 

 

Předvolební kampaň: 29. května, Jihlavsko
29. května 2009

 

Dnešní předvolební den patřil Jihlavsku. Náš tým zavítal do Pacova, Pelhřimova a Jihlavy. Zastávka v Humpolci byla operativně zrušena z důvodu velkých dopravních komplikací ale zejména hustého deště.

Zahájili jsme v deset hodin kontaktní kampaní v Pacově. Zde se hned ukázalo, že dnešní den bude jedním z nejnáročnějších, které jsme v průběhu kampaně zažili. Hustý déšť, silný vítr a teplota kolem 5 stupňů celsia opravdu nevěstili nic dobrého. Na akci se podílel i pan Klátil, majitel vyhlášeného pacovského uzenářství. Pro přítomné připravil také ochutnávku svých výtečných specialit.

Setkání s občany v Pacově

Na náměstí v Pelhřimově nás již čekala živá hudba v připraveném stanu. Skvělá amatérská skupina Tymián Martin Čížka hrála a zpívala moc dobře! Opět nás pronásledoval hustý déšť, ale výhodou pelhřimovského náměstí je jeho podloubí, ve kterém se naši příznivci pohodlně před deštěm ukryli.

Kontaktní kampaň v Pelhřimově

Hlavní část akce "Městečko řešení" se konala na jihlavském náměstí. Zde se shromáždilo značné množství lidí, ke kterým jsme promluvili z připravené tribuny. Na naši podporu vystoupili Miloš Vystrčil, primátor města Jaroslav Vymazal, poslanci PSP ČR Vladimír Hink a Milan Šmíd, člen výkonné rady ODS Jan Tesař. V průběhu akce dorazil i bývalý ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas. Jeho vystoupení bylo velmi cenné.

Páteční kampaň ODS na jihlavském náměstí

Celý den byl ve znamení chladného počasí a i v průběhu Road show přešlo několik silných dešťových přeháněk. Počasí nás dnes doopravdy trápilo. Hustý déšť, zima, sem tam slunce, přeháňky. Vážně nepříjemné a nevlídné počasí.