Ivo Strejček - Zpět na domovskou stránku
 

 

Předvolební kampaň: 30. května, Břeclavsko
30. května 2009

 

Jako kdyby nás počasí chtělo potrestat ještě více: včera jsme zmokli i promrzli v kampani na Vysočině, na jihlavském náměstí nám úplně na konci celého mítinku prudký poryv větru dokonce zboural jeden stan. Dnes se nám ráno při cestě na jižní Moravu zdálo, že snad jedeme do pekla. Nízké mraky, hustý déšť, vítr a voda všude. Právě proto jsme se s Evženem Tošenovským rozhodli, že zcela zrušíme celý dopolední program. Občany bychom v takovém počasí víc obtěžovali, než bychom udělali kus práce.

Ranní porada, na které padlo rozhodnutí, že celý dopolední program v Břeclavi zrušíme kvůli hustému dešti

V poledne se vyčasilo a úsměvné otevírání vinných sklepů v obci Bořetice na Břeclavsku bylo doprovázeno recesistickým happeningem oslavujícím výročí vzniku tamní Svobodné spolkové republiky Kraví hora.

Návštěva Bořetic

Kromě milého setkání a mého ujištění, že do republiky Kraví hora, která odmítá uznat Lisabonskou smlouvu, emigruji ihned poté, co ji ratifikuje Česká republika, jsme slavnostně otevřeli bořetické letiště pro ultra lehká letadla.

Odpoledne jsem strávil v Břeclavi, kde jsem spolu s břeclavským MS ODS pořádal odpoledne plné her a zábavy pro děti a jejich rodiče. I já jsem si spoustu disciplín splnil: hodně se mi povedl pochod na chůdách, zato jsem prohrál v závodech ve skoku v pytlích.

Dětský den pořádaný místním sdružením ODS Břeclav

Den začal nepříjemným počasím a z Břeclavi jsme odjížděli v pěkném květnovém slunečním odpoledni.